FAQ

Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli jednak masz pytanie, na które nie jesteś w stanie znaleźć odpowiedzi na tej stronie zachęcamy do kontaktu z nami

Gdzie są produkowane zabawki Smiletoys?

Wszystkie nasze zabawki są produkowane w fabrykach w Otwocku k. Warszawy.

Czy zabawki Smiletoys są bezpieczne?

Zabawki oferowane przez naszą firmę są wykonywane z najwyższą starannością i dbałością o bezpieczeństwo użytkowników. Dbaniem o ich jakość zajmuję się nasz wewnętrzny dział Kontroli Jakości. Dodatkowo nasze produkty są regularnie testowane w certyfikowanych laboratoriach w Polsce i za granicą. Badane są zarówno właściwości fizyczne i budowa zabawek, jak również ich skład chemiczny. Nasze zabawki spełniają wymagania europejskiej Dyrektywy zabawkowej 2009/48/WE i europejskich najnowszych Norm bezpieczeństwa zabawek EN71.

Czy osoba prywatna może kupić zabawki bezpośrednio od firmy Smiletoys?

W chwili obecnej firma Smiletoys nie prowadzi sprzedaży detalicznej swoich produktów.

Gdzie można kupić zabawki Smiletoys?

Nasze zabawki można znaleźć na półkach największych sieci handlowych w Polsce oraz w większości hurtowni i sklepów detalicznych. Dodatkowo można je znaleźć w internetowych portalach aukcyjnych i sklepach wysyłkowych.

Czy istnieje możliwość wyprodukowania zabawek według specjalnego życzenia klienta (kolorystyka, skład, opakowanie?

Jako producent mamy możliwość wyprodukowania zabawek według indywidualnych życzeń naszych klientów. Realizacja takich zleceń jest oczywiście zależna od wielkości zamówienia i spełnienia wymaganych przez nas minimalnych kryteriów ilościowych. Posiadamy również doświadczenie w produkcji materiałów promocyjnych ozdobionych logiem klienta lub marki jego produktów na etykietach IML (np. latające spodki, zestawy plażowe).